Öneri ve Talep Formu

Esenler Belediyesi kitapların kalbinin attığı yerde!

Eklenme tarihi 28 Mart 2022

ABONE OL

ESENLER BELEDİYESİ 8. CNR KİTAP FUARI’NDA!

Esenler Belediyesi, Türkiye'nin en prestijli kültürel etkinliği olan ve bu yıl 8. kez kapılarını açan Uluslararası CNR Kitap Fuarı’na kültür yayınlarının yer aldığı stantla katıldı.

Esenler Belediyesi, 500 binin üzerinde okuyucuyu bir araya getiren 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’na kültür yayınlarının yer aldığı stantla katıldı. Türkiye’nin önde gelen yayınevlerine ev sahipliği yapan fuar, 3 Nisan 2022 tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde okurlarla buluşan fuara Esenler Belediyesi ise Litros Sanat Gazetesi, Evlere Şenlik, Koyu Muhabbet, Şehir ve Düşünce ve Esen Çocuk Dergisi gibi bünyesinde çıkan pek çok yayınla katıldı.

GENÇLERDEN BÜYÜK İLGİ

Lise ve üniversite öğrencilerinin Esenler Belediyesi yayınlarına bir hayli ilgi gösterdiğini belirten proje koordinatörü Halil İbrahim Aygül, “Yayınlarımızı incelemek isteyen gençlerimizi standımızda ağırlıyor, onlarla sohbet ediyoruz. Yayınlarımızda her genç kendinden bir şeyler buluyor. Fuar boyunca bu ilginin devam edeceğini düşünüyoruz. Gençlerimizi belediyemiz bünyesinde düzenlediğimiz dergicilik okulu ve deneme yarışmalarına davet ediyoruz. Burada Esenlerimize yeni gençler kazandırıyoruz. Onların bu ilgisi bizlerin de motivasyonunu daha çok artırıyor” ifadelerini kullandı.