Öneri ve Talep Formu
15 temmuz'da

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Programı’nda, Dörtyol Meydanı’nda “15 Temmuz Demokrasi Nöbeti” tutacağız.

Eklenme tarihi 13 Temmuz 2021

ABONE OL

ESENLER 15 TEMMUZ’DA NÖBETTE!

Esenler Belediyesi’nin, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5’inci yıl dönümünde düzenleyeceği "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Programı”nda, şehit kabirleri ziyaret edilerek dualar okunacak. Dörtyol Meydanı'nda “15 Temmuz Demokrasi Nöbeti” tutulacak.

Esenler Belediyesi, FETÖ mensuplarınca düzenlenen hain darbe girişiminin 5’inci yıl dönümünde bir dizi anma programı düzenliyor. Programlar kapsamında ilk olarak Esenler’de vatan uğruna canını vermiş şehitlerimizin kabirleri ziyaret edilerek şehitlerimizin ruhları için dualar okunacak. Ardından Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi’ndeki “15 Temmuz Fotoğrafları Sergisi” ziyaret edilecek.

ŞEHİTLER İÇİN 15 TEMMUZ’DA NÖBETTEYİZ

Dörtyol Meydanı’nda düzenlenecek program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp 15 Temmuz’u konu alan belgesel gösterimi ile devam edecek. Programda vatan sevdalıları, ellerini şehitler için semâya kaldırıp hep birlikte dua edecekler.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasının canlı olarak verileceği programa, 15 Temmuz gazileri de katılacak. Esenlerliler, Dörtyol Meydanı’nda, sosyal mesafe kurallarına uyarak “15 Temmuz Demokrasi Nöbeti” tutacak.

Diğer Haberler