Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Mart 2023

ABONE OL

ENKAZDAN ÇIKAN KUR’AN VE BAYRAK CUMHURBAŞKANIMIZDA

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ESKAT ekibinin Adıyaman Gölbaşı’ndaki kurtarma çalışmaları sırasında enkazdan çıkardığı Kur’an-ı Kerim’i ve Türk bayrağını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi Arama Kurtarma ekibinin Gölbaşı’ndaki çalışmaları sırasında depremin 95. saatinde 12 saat süren çalışmanın ardından kurtarılan Canan Geçeci’nin kucağında sıkı sıkı tuttuğu ve kendini kurtaran ESKAT’a teşekkür ederek hediye ettiği Kur’an-ı Kerim’i ve elleri ile ayakları Türk bayrağına sarılı bir şekilde enkaz altında vefat eden Gülay Tıraş’ın Türk bayrağını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti.

Başkan Göksu, Esenler Belediyesi’nin Adıyaman’ın Gölbaşı’nda yaptığı konteyner kenti ziyareti sırasında kendine emanet edilen Türk bayrağı ve Kur’an-ı Kerim’i Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti. Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim’i teslim alan Erdoğan, bu emanetin çok anlamlı olduğunu söyleyerek teşekkür etti ve hayatını kaybedenlere rahmet diledi.

Diğer Haberler