Öneri ve Talep Formu
TAM BANA GÖRE FESTİVAL CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN M TEVFİK GÖKSU (3)

Tam Bana Göre Festival‘de yerimizi aldık!

Eklenme tarihi 5 Ekim 2022

ABONE OL

CUMHURBAŞKANIMIZ GENÇLİK STANDIMIZDA

Ankara'da düzenlenen ‘Tam Bana Göre Gençlik Festivali'nin 2’ncisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla başladı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan belediyemizin standını ziyaret ederek başarı diledi.

“Tam Bana Göre Gençlik Festivali”nin açılışı Başkent Millet Bahçesi’nde yapıldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan açılışa ilgi büyüktü. Açılışa Esenler Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu da katıldı.

CUMHURBAŞKANIMIZ STANDIMIZI BEĞENDİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği festivale ‘hoş geldiniz’ diyerek gençleri selamlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, geçen yıl ilkinin yapıldığı çok büyük beğeni alarak 1 milyon gencin katıldığı festivalin ikincisine katılmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Festival alanını dolaşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Esenler Belediyesi standını da ziyaret etti. Stantta Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu tarafından karşılanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın standı beğendiğini ifade etti ve başarılar diledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu’dan stant hakkında bilgi alıp bir süre sohbet ettikten sonra kendisinin gençlik yıllarında futbol oynadığı ve bu sene TFF 2. Lig’de mücadele veren Esenler Erokspor’u sordu.

STANDIMIZA ZİYARETÇİ AKINI

Belediyemizin standını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere çok sayıda bakan, milletvekili ve siyasi parti temsilcileri de ziyaret etti. Gençler de standımıza büyük ilgi gösterdi.

TAM BANA GÖRE GENÇLİK FESTİVALİ

5-9 Ekim 2022  tarihlerinde Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen festivalde konserlerden özel konferanslara, söyleşilerden imza etkinliklerine, atölyelerden deneyim alanlarına kadar pek çok etkinlik meraklılarını bekliyor.

Gençler festivalde hem Anadolu’nun her yerinden gelen lezzetleri deneyimlerken sosyalleşebiliyor, hem sertifikalı eğitimlerle geleceğine değer katabiliyor, hem de spordan konsere iyi zaman geçirebiliyor.

Festivalde konserler, sergi alanları, deneyim alanları, atölyeler, VR etkinlikler, sertifikalı eğitimler, e-learning eğitimlerine giriş imkanı, etnospor, sürpriz yazarlarla söyleşiler, sahaflar ve yayıncılar, girişimcilikten edebiyata konferanslar, özel lezzetler ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen belediyelerimizin birbirinden ilginç stantları bulunuyor.

Esenler Belediyesi olarak biz de; kültür sanat, bilim, gençlik ve spor, alanında çalışmalarımızın bulunduğu standımızla festivalde yerimizi aldık.

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün gençlerimiz ve öğrencilerimiz için özenle düzenlediği tüm gezi, konser, aktivite programlarını öğrenmek için tıklayınız. 

Diğer Haberler