Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 3 Mayıs 2021

ABONE OL

ANNESİNE EN GÜZEL SOFRAYI HAZIRLAYAN KAZANACAK!

Esenler’de minik eller iş başında… Anneler Günü’ne özel düzenlenecek yarışmada annesi için en iyi sofrayı hazırlayıp, en iyi sunumu yapan ve en güzel Anneler Günü mesajını veren çocuklar tablet kazanacak.

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Anneler Günü’ne özel renkli bir yarışma düzenliyor. “Sana hazırladım ellerimle, iyi ki varsın anne!” sloganıyla gerçekleşecek yarışmada çocuklar, annelerine en güzel sofrayı hazırlayacaklar. Minik ellerin hünerlerini sergileyeceği yarışmaya başvurular başladı.

 

Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar, anneleri için hazırladığı yemeğin ve kurdukları sofranın hazırlık aşamalarını, sunumlarını ve annelerine ikram ederken verdikleri Anneler Günü mesajını, maksimum 3 dakikalık video ile gönderecekler. Jüri üyeleri, hazırlanan sofralarda lüks veya gösteriş aramayacak. Gelen videolarda sunuma, ikrama, en güzel mesaja  ve samimiyete bakılacak. Çocuklar isterse iftar sofrası, isterse günlük istedikleri bir sofrayı hazırlayıp ikram edebilecekler. Yarışmanın sonunda 3 çocuk, tablet ile ödüllendirilecek.

 

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN…

 

8 Mayıs Cumartesi gününe kadar 18 yaş altındaki herkesin katılabildiği yarışmanın kazananlarına, ödülleri 9 Mayıs Anneler Günü’nde ulaştırılacak. Yarışmaya katılmak isteyenler, çektikleri videoları 0506 860 70 07 numaralı WhastApp numarasına gönderebilirler. Yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını aşağıdaki Google formu üzerinden yapabilirler:

 

Başvuru formu için tıklayınız.

 

Diğer Haberler