Öneri ve Talep Formu

Kediseverleri mutlu edecek sergi burada!

Eklenme tarihi 4 Şubat 2022

ABONE OL

MİNİKLERDEN SEVİMLİ DOSTLARIMIZ KEDİLERE ÖZEL SERGİ

Esenler Belediyesi, 17 Şubat Dünya Kediler Günü dolayısıyla tamamı çocukların eserlerinden oluşan “Resim ve Seramik Sergisi”ne ev sahipliği yapacak. Sergi kapsamında sevimli dostlarımızın fotoğraflarından bir seçki de kediseverlerin beğenisine sunulacak.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), 17 Şubat Dünya Kediler Günü kapsamında sevimli dostlarımız için keyifli bir sergi düzenleyecek. Sergi kapsamında 6 – 13 yaş arasındaki 25 öğrencinin seramik ve resimlerden oluşan kedi temalı eserleri, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin ilgisine sunulacak. Sergi kapsamında ziyaretçilere ise tek kullanımlık kedi maması verilecek.

SON GÜN 7 ŞUBAT!

Hayvanseverleri bir araya getirecek sergide, kedilerin fotoğraflarından oluşan bir sergi de  meraklılarıyla buluşacak. Sergiye katılmak isteyenler, kedilerinin en güzel hallerinden birkaç fotoğrafı [email protected] adresine gönderecek. Fotoğraflar dikey formatta ve yüksek çözünürlükte olacak. Sergiye başvurular, 7 Şubat 2022 tarihine kadar yapılabilecek.

Diğer Haberler