Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Şubat 2023

ABONE OL

İLK DEFA ATANMAK ÜZERE ZABITA MEMURU ALIMINA İLİŞKİN BAŞVURU SONUÇLARI İLANI

Belediye Başkanlığımız bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacağına ilişkin yayınlanan ilana istinaden 23/01/2023 - 27/01/2023 tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir.

Yapılan değerlendirme neticesinde ilan metninde de belirtildiği üzere, başvuru genel ve özel şartlarını taşıyan adaylar:

-10 adet Ortaöğretim mezunu için beş katı oranında,

-15 adet Önlisans mezunu için beş katı oranında,

KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak zabıta memuru unvanı için sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayları gösterir listeleri görmek için aşağıdaki alanlara tıklayınız.

Ortaöğretim Başvuru Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayınız. 

Önlisans Başvuru Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayınız. 

Sınav Giriş Belgeleri çıktısını almak için:  https://zabita.esenler.bel.tr/

 

20/02/2023 – 21/02/2023 tarihlerinde yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların “Sözlü ve Uygulamalı Sınav Giriş Belgeleri” yukarıdaki linkte yer almakta olup; belirtilen sınavlara ilişkin belgelerin ayrı ayrı çıktılarının alınarak sınav esnasında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Adayların sözlü ve uygulamalı sınavın yapılacağı gün ve saatte sınav yerinde hazır bulunması ayrıca sınav giriş belgeleri ve kimlik belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Aksi halde aday sınava katılmamış sayılacaktır.

İlanen tebliğ olunur.

Diğer Haberler