Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Ağustos 2023

ABONE OL

GENÇ RADYOCULAR MİKROFON BAŞINA!

Sektörde istihdam edilmek üzere yetiştirilecek genç radyocular soluğu bu dönem de Esenler Radyo Akademisi’nde alacak. Bugün başlayan yeni dönemin kayıtları, 3 Eylül 2023’e kadar devam edecek.

Her yaştan kimseye verdiği eğitimlerle adından söz ettiren Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), “Radyonun Yeni Yıldızı Sen Ol!” sloganıyla bu yıl 3’ncü kez Radyo Akademisi’ne ev sahipliği yapacak. 19 – 29 yaş aralığında radyo programcısı olma hayali olan ve bu alanda kendini geliştirerek sektöre adım atmak isteyen gençler, duayen isimleriyle bir araya gelecek. Gençler akademi ile ulusal ve yerel radyolarda staj yapma fırsatı yakalayacak. 5 hafta sürecek akademi, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

DİKSİYONDAN PRPDÜKSİYONA

3. Esenler Radyo Akademisi’nde Haber Yazma Teknikleri ve Diksiyon” eğitimi TV Net Haber Spikeri Cüneyt Özdemir, “Reklamcılık ve Pazarlama” Saran Medya Reklam Koordinatörü Mustafa Kıyıcıoğlu, “Radyo Programcılığı” eğitimi Kral FM Programcısı Gönül Dostu Şener, “Kurumsal İletişim ve Radyo Yöneticiliği” Radyo D Genel Yayın Yönetmeni Fatih Uslu, “Prodüksiyon” eğitimi ise Saran Medya Prodüksiyon’dan Tolga Kantarcı tarafından verilecek. Bugün başlayan ve 3 Eylül 2023’e kadar başvuruları devam edecek akademiye kayıt olmak için esev.org adresi ziyaret edilebilir.

 

Diğer Haberler