Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Eylül 2023

ABONE OL

ESEV İLE SANAT HER YERDE!

Her yıl branş sayısına bir yenisini ekleyen Esenler Sanat Evi (ESEV),bu yıl da sınıfları dolup taşıran öğrenciler için Esenler Gençlik Merkezi’nde eğitimler verecek. 76 branşta verilecek  kurslar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilerle buluşacak.

Esenler Belediyesi, 2011 yılında Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde açtığı Esenler Sanat Evi (ESEV)’nin faaliyet alanını genişletiyor. Açıldığı yıldan itibaren 45 binden fazla kişiyi sanatla buluşturan Esenler Sanat Evi (ESEV), yeni dönemde Esenler Gençlik Merkezi’nde de eğitim verecek. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde bulunan Esenler Gençlik Merkezi’nde  7’den 70’e herkes için mobil fotoğrafçılıktan ritim atölyesine, ebru sanatından diksiyon eğitimine kadar birbirinden farklı branşlarda eğitimler sunuyor. Yeteneklerini keşfedip geliştirmek isteyen herkese sanatın kapılarını sonuna kadar açan ESEV, alanlarında uzman eğitmenler ile kursiyerlere kaliteli eğitimin güvencesini sağlıyor.

BAĞLAMADAN DİKSİYONA

Her yaştan kimseye ücretsiz eğitimler sunan Esenler Sanat Evi (ESEV), yeni dönemde Esenler Gençlik Merkezi’nde; ahşap rölyef, bağlama, ebru, fotoğrafçılık, gitar, kâğıt rölyef, kara kalem, mobil fotoğrafçılık, resim, ritim atölyesi, sulu boya, sedef kakma sanatı, naht sanatı, yapay çiçek yapımı, bendir, tasavvuf müziği korosu ve diksiyon kurslarıyla eğitim vermeye devam edecek.

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜNLER

Esenlerli vatandaşları uzman eğitmenler gözetiminde, sosyal, kültürel ve sanatsal kurslarla buluşturan Esenler Sanat Evi (ESEV)’in yeni dönem kayıtları devam ediyor. Bu yıl 76 farklı branşta eğitim verecek olan ESEV’in başvuruları 15 Eylül’de sona eriyor. Başvurular, belediyenin web sitesi üzerinden yapılıyor.

Diğer Haberler