Öneri ve Talep Formu

Esenler Gençlik Günleri 19 Mayıs’ta başlıyor!

Eklenme tarihi 16 Mayıs 2022

ABONE OL

ESENLER’DE FESTİVAL TADINDA GENÇLİK GÜNLERİ!

Esenler Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 19-29 Mayıs tarihleri arasında “Gençlik Günleri” düzenleyecek. Gençlerin gönüllerince eğleneceği programda konserlerden yarışmalara, film gösterimlerinden spor söyleşilerine doğa kampından klasik araba sergisine pek çok etkinlik meraklılarıyla buluşacak.

Esenler Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı katkılarıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenleyeceği etkinliklerle dolu “Esenler Gençlik Günleri” gençlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Heyecan dolu yarışmalar ve oyun alanları, renkli gösteriler, film gösterimleri, imza buluşmaları, sergiler, madalya hikâyeleri, tecrübe paylaşımları ve sevilen isimlerle söyleşilerin yapılacağı “Esenler Gençlik Günleri”nin her dakikası dolu dolu geçecek.

EĞLENCE ZİRVE YAPACAK!

19 – 29 Mayıs tarihleri arasında konserlerden stantlara, kamplardan buluşmalara kadar pek çok aktivitenin yer alacağı “Esenler Gençlik Günleri”nde; yazar, spor, ekonomi, sanat, teknoloji, sosyal medya, fenomen, madalya söyleşileri  düzenlenecek. Etkinlikler, go-kart, paintball, yamaç paraşütü, e-spor turnuvaları, satranç turnuvaları, maratonlarla renklenecek.

SEVİLEN SANATÇILAR KONSER VERECEK

“Esenler Gençlik Günleri”nde, gençlerin hep bir ağızdan sevilen şarkılara eşlik edeceği 4 adet de konser gerçekleşecek. Murat Kekilli, Resul Aydemir, Tuğçe Kandemir ve Tuğkan konserleriyle Esenlerli gençler coşup eğlenecek. Konserler farklı günlerde, 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde, saat 20.00’de başlayacak.

MİLLİ GURURLARIMIZ YOL GÖSTERECEK

Esenlerli gençler, hafta boyunca ülkemizin gururu olan ve gerçekleştirdiği işlerle adından söz ettiren isimlerle de buluşacak. Selçuk Bayraktar, Yılmaz Vural, Kahraman Tazeoğlu, Hakkı Alkan, Murat Soner gençlere yol gösterecek. Spor Söyleşileri’nde ise milli gururlarımız Emre Belözoğlu, Nihat Kahveci ve Oğuz Savaş, gençlerle spor konuşacak.

GENÇLER YÜRÜDÜKÇE KAZANACAK

Esenler’de yürüdükçe kazandıran ve atılan her adıma değer katan Esenler’in adım sayar uygulaması AdımApp Maratonu, 19 Mayıs’ta başlayacak. Ahmet Çalık dünya Kupası ise 19-20-21 ve 22 Mayıs’ta düzenlenecek. Türkiye’nin ilk gençlik radyosu Aynen Radyo’da 10 gün boyunca pek çok özel yayın yapılacak.

ADRENALİN DOLU ANLAR YAŞANACAK

“Esenler Gençlik Günleri” kapsamında “Gençlik Filmleri” de izleyiciyle buluşacak. Kesişme: İyi ki Varsın Eren, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve Adanış Kutsal Kavga 20-21 ve 22 Mayıs’ta gösterilecek. Gençler için her şeyin düşünüldüğü etkinlik kapsamında paintball, e-spor turnuvaları, gokart paraşütü de gençlerin heyecanına heyecan katacak. 27 Mayıs Cuma günü eğitmen ve doğa bilimcisi Serdar Kılıç ile “Gençlerle Doğadayız” programı kapsamında Göktürk’te kamp ateşi yakılacak.

Esenler Gençlik Günleri kapsamında gerçekleştirilecek etkinlik programının detaylarını öğrenmek için TIKLAYIN.

Diğer Haberler