Öneri ve Talep Formu

Esenler Gençlik Merkezi kapılarını açıyor!

Eklenme tarihi 16 Haziran 2022

ABONE OL

ESENLER GENÇLİK MERKEZİ AÇILIYOR!

Esenler Gençlik Merkezi'nde umut dolu geleceğin tohumları atılacak!

Gençlerimizin iş veya okul saatleri dışındaki zamanlarını değerlendirebilecekleri nezih ve kaliteli bir ortamın oluşturulması amacıyla gençlik merkezimizi hayata geçirdik.

15 Temmuz Millet Bahçesi’nde bulunan Esenler Gençlik Merkezi’ni; gençlerimizi uzman eğitmenler gözetiminde sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, onlara rehberlik ve danışmanlık yapmak, çeşitli aktiviteler içinde yer alarak sosyal beceriler kazanabilmelerini sağlamak amacıyla etkinlikler, çalışmalar yapan; tarihî ve kültürel geziler, kamplar ve spor faaliyetleri düzenleyen, içerisinde havuzun yanı sıra spor salonu, oyun salonu, sosyal medya stüdyosu, üç adet seyir terası, konferans salonu ve simülasyon salonu bulunan donanımlı bir merkez olarak hazırladık.

21 Haziran 2022 Salı günü saat 19.00’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun katılımıyla yapılacak Esenler Gençlik Merkezi açılışının ardından gençlerin sevgilisi ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir de bir konser verecek.

ESENLER GENÇLİK MERKEZİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Haberler