Öneri ve Talep Formu

Asım Gültekin Dergicilik Okulu‘na başvurular başladı.

Eklenme tarihi 14 Mart 2022

ABONE OL

ASIM GÜLTEKİN DERGİCİLİK OKULU’NA KAYITLAR BAŞLADI!

Esenler Belediyesi, merhum eğitimci-yazar Asım Gültekin’in adını taşıyan ‘Dergicilik Okulu’na bu yıl 2. kez ev sahipliği yapacak. Lise ve üniversite öğrencilerine dergiciliğin inceliklerinin öğretileceği programa son başvuru tarihi ise 1 Nisan 2022.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Asım Gültekin Dergicilik Okulu, bu yıl da pek çok gencin dergicilik hayallerini gerçeğe dönüştürecek. 14 – 22 yaş aralığındaki gençlerin yer alacağı proje kapsamında öğrenciler, dergiciliğin inceliklerini ve kendilerine has içerik üretmeyi öğrenecekler. Gençlere yazı yazma hakkında temel beceri kazandırmayı ve yazmaya yönelik farkındalık oluşturmayı hedefleyen okul 12 hafta sürecek.

Kültür, sanat, edebiyat ve dergicilik alanında usta isimlerin eğitimci olarak yer alacağı programa kayıtlar [email protected] adresi üzerinden yapılacak. Adaylar ilgili adrese kısa özgeçmişlerini ve iletişim bilgilerini yazarak başvuruda bulunabilecek. Asım Gültekin Dergicilik Okulu ile ilgili detaylı bilgiye 444 00 73 nolu telefonlardan da ulaşılabiliyor

 

 

 

Diğer Haberler