Öneri ve Talep Formu

İlklerin orkestrası MFO‘nun düzenlediği yarışmaya başvurular başladı.

Eklenme tarihi 3 Mart 2022

ABONE OL

2. FLÜT YARIŞMASI’NA BAŞVURULAR BAŞLADI!

Esenler Belediyesi, şefliğini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü başkanı Prof. Dr. Ece Karşal’ın yürüttüğü, Türkiye’nin flüt ailesinin tüm üyelerini barındıran ilk orkestrası Marmara Flüt Orkestrası iş birliği ile ‘2. Flüt Yarışması’nı gerçekleştirecek.

Esenler Belediyesi, Marmara Flüt Orkestrası iş birliği ile 2. kez flüt yarışması düzenleyecek. İki ayrı kategoride gerçekleştirilecek ve Marmara Flüt Orkestrası eşliğinde bir konserde solistlik, flüt ödülü dahil bir çok ödülün verileceği yarışmanın bir kategorisi başlangıç ve orta seviye amatör flütçülere, diğeri ise Güzel Sanatlar Lisesi flüt öğrencilerine yönelik olacak.

SON GÜN 20 MAYIS!

Yarışmanın jüri koltuğunda Prof. Dr. Ece Karşal, Prof. Dr. Ayla Uludere, Doç. Dr. Halit Turgay, Doç. Dr. Özge Gençel Ataman, Dr. Öğr. Üyesi Şebnem Usen, Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Yıldız, Öğr. Gör. Özge Salar Berber, Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinden Burçak Varol, Burak Çardak, Melek Dallı, Esra Kalaycı ve Işıl Önbay oturacak. Video son gönderim tarihinin 17 Haziran 2022 olduğu yarışmanın sonuçları Temmuz ayının ilk haftasında açıklanacak. Katılımcıların yarışma kurulu tarafından belirlenen eserleri video kaydıyla göndereceği yarışma ile ilgili tüm detaylara, https://marmaraflutorkestrasi.wordpress.com internet adresinden ulaşılabiliyor.

Yarışmanın son başvuru tarihi ise 20 Mayıs 2022.

YARIŞMAYA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Diğer Haberler