Öneri ve Talep Formu

Kültür Kart 6.750 üyeye ulaştı.

Kültür Kart

Kültür-sanat etkinliklerine Kültür Kart ile katılım, kazandırmaya devam ediyor. Takip ettiğiniz programlardan biriktirdiğiniz puanlar, sizi sürpriz hediyelerle buluşturuyor. Esenler kültür-sanat bülteninde yer alan programlardan topladığınız puanlarla müzeleri gezebilir, yurt dışına çıkabilir ya da sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Kültür Kart sahibi olan herkes her program için belirli seviyelerde puanlar kazanıyor ve bu puanlar kişinin kartına yükleniyor. Biriktirdiğiniz puanlarla www.kulturkart.com.tr‘den alışveriş yapılabilir, özel tiyatrolara ve sinemalara bilet kazanabilirsiniz.

Geçtiğimiz kültür sanat sezonunda 6750 üyeye ulaşan Kültür Kart ile 199 kişi çeşitli hediyeler kazandı, 37 kişi ise yurt içi ve yurt dışı gezilerine katıldı.

Kültür Kartlı Olmanın Avantajları

  • Kültür Kartlılar, ESEV Orkestrası’nın kişiye özel olarak vereceği konserlerden yararlanma ayrıcalığı kazanıyor.
  • Kültür Kartlılar, sosyal yardım çalışmalarından, gezi ve konserlerden öncelikli olarak yararlanıyor.
  • Kültür Kartlılar, 3.000 puana ulaştıklarında ücretsiz olarak “Müze Kart” sahibi oluyor.
  • Kurumlarda çalışan veya öğrenci olan Kültür Kart sahipleri, etkinliklere katıldıklarında kurumlarına da ek puan kazandırıyor. Kazanılan puanlarla, kurumlar ihtiyaç duydukları hizmetlerden öncelikli olarak yararlanabiliyor.
  • Kültür Kartlılar, kartlarında biriken puanlarla, yıl sonunda ödül gezilerine katılma fırsatı yakalıyor.

Not: Geziye katılmaya hak kazanan kişiler, geziler için belirtilen puana ulaşan Kültür Kartlılar arasında yapılacak kura çekilişi sonucu belirlenmektedir.

Diğer Projeler