Öneri ve Talep Formu

GENÇ YETENEK – GENÇ DOSTU ŞEHİRLER

Esenler Belediyesi’nin büyük bir özen ve yoğun bir emekle hayata geçirdiği Genç Yetenek projesi, Ankara’da düzenlenen Genç Dostu Şehirler organizasyonunda ödüle layık görüldü. Ödülü Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

Genç Yetenek projemizde eğitim alan 1100 gencimizle birlikte, 24-25 Ağustos 2021 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen ve tüm Türkiye’den belediyelerin de dahil olduğu Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergi organizasyonuna katıldık.

Çalışmalarla büyük beğeni toplayan Esenler’in gençleri ve Esenler Genç Yetenek projemiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen ödül töreninde, ödül almaya layık görüldü. Ödülü Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

Bu ödül aynı zamanda Esenler’deki değişimin, gelişimin, halkın yaşam kalitesine olumlu katkı yapma bilincini taşıyan belediyecilik anlayışının sonucu olduğunu söyleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “İlçemizde daha güzel bir yaşam inşa etme çabamızın meyvelerinden biri olan Genç Yetenek projemize katılmak isteyen tüm gençlerimiz, programımızın web sayfasını inceleyerek ilgi duydukları alanlarda eğitimlerimizden ücretsiz şekilde faydalanabilirler. Gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz” dedi.

Diğer Ödüller