Öneri ve Talep Formu

Yunus KURT Bilgi İşlem Müdürü

1987 yılında Sivas’ta doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Sivas’ta tamamladı. İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Aydın Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçiliği ile birlikte Bilişim Teknolojileri, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, İnovasyon, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Etkin Okuma, Temel Elektronik, Bulut Teknolojileri, Dijital Fotoğrafçılık, Toplam Kalite Yönetimi, Özgüven, Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi, Altın Üçgen, Başarının Aşamaları, İş Hukuku, İş Yaşamında Huzur sertifikalarını aldı.

2008 – 2013 yıllları arasında özel bir şirketin Ar-Ge bölümünde kurumsal şirketlere danışmanlık yaptı.

2013 yılında Esenler Belediyesi’nde Kültür Sanat Koordinatörü, 2015 -2018 yılları arasında Kültür Sanat Şefi olarak ulusal ve uluslararası etkinliklerin koordinasyonunda yer aldı.

Esenler Belediyesi Kişisel Verileri Koruma Kurulu, Stratejik Planlama Kurulu ve Akıllı Şehir Takımı’nda yer almakta olup Türkiye Satranç Federasyonu Esenler İlçe Temsilcisi’dir.

7 Eylül 2018’den itibaren Esenler Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Yunus Kurt, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.