Öneri ve Talep Formu

Bilal GÜLTEKİN Basın ve Yayın Müdürü

1989 yılında Yalova’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Yalova’da tamamladı. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden derece ile mezun oldu.

Lisans eğitimini alırken aynı zamanda televizyon kanallarında reji yönetmenliği yaptı. Birçok ulusal ve uluslararası film festivaline katıldı. Yapım aşamalarında farklı görevler aldığı filmler birçok dalda ödül aldı. 7. Uluslararası Kar Film Festivali’nde yönetmenliğini yaptığı “İki Teker” isimli film “En İyi Belgesel” ödülüne layık görüldü.  

2013 yılında Esenler Belediyesi’nde Video Prodüktörü, 2015 – 2017 yılları arasında Saha Koordinatörü olarak ulusal ve uluslararası birçok proje, festival ve etkinliklerin tanıtım, duyuru ve saha organizasyonu işlerini yönetti.

Yeni medya ve dijital medyada farklı iletişim kanallarında uluslararası çalışmalar yaptı. Üretim, ithalat ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren firmalara medya ve iletişim danışmanlığı yaptı.

2017 yılından itibaren Esenler Belediyesi Kurumsal İletişim Şefi olarak görev yapan Gültekin, 23 Mayıs 2024’ten itibaren Esenler Belediyesi Basın ve Yayın Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Bilal Gültekin, evli ve Ömer, Ali isimli iki çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce ve biraz da Felemenkçe bilmektedir.

Bilal GÜLTEKİN

Bilal GÜLTEKİN

Basın ve Yayın Müdürü