Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Eylül 2016

ABONE OL

Zilhicce’de Oruç Tutup Dua Ediyorlar

Mihmandar gençler, mübarek Zilhicce ayında hep birlikte oruç tutup iftar yapıyorlar. Gençler, dualarından vatanı için canını veren kahraman şehitler için de dualar ediyorlar.

Mihmandar gençler, mübarek Zilhicce ayında hep birlikte oruç tutup iftar yapıyorlar. Gençler, vatanı için canını veren kahraman şehitler için de dualar ediyorlar.

Esenler Belediyesi Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’nün Mihmandar gençleri, mübarek Zilhicce ayını dolu dolu geçiriyor. Gençler, sevaplarını arttırmak ve günahlarından kurtulmak, ömürlerine ve kazançlarına bereket sağlamak için pazartesi ve perşembe günleri hep birlikte oruç tutup iftar yapıyorlar.

Gençler, Zilhicce ayının bu yılki ilk iftarını Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde yaptılar. 300’ü aşkın mihmandar gencin aynı sofrada oruçlarını açtıkları iftar programına Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Taşçı ve Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat da katıldı. Taşçı ve Bolat, gençlerin ibadetlerini aksatmamasının ve güzel ahlaklı olmalarının önemine dikkat çekerek oruç tutan gençleri tebrik ettiler. Şehitlerin de unutulmadığı programda vatanı için canını veren kahramanlara da hep bir ağızdan dualar edildi.

Diğer Haberler