Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Ocak 2014

ABONE OL

‘yüz De Yüz Esenler’ 19 Ocak’ta

Yüzme sporunu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla “Yüz de Yüz Esenler” sloganıyla düzenlenen yüzme yarışmaları, Kemer Spor Kompleksi’nde 19 Ocak Pazar günü başlıyor. Yarışmada 7 - 14 yaş arasındaki yüzücüler şampiyonluk için kulaç atacak.

Yüzme sporunu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla “Yüz de Yüz Esenler” sloganıyla düzenlenen yüzme yarışmaları, Kemer Spor Kompleksi’nde 19 Ocak Pazar günü başlıyor. Yarışmada 7 – 14 yaş arasındaki yüzücüler şampiyonluk için kulaç atacak.

Esenler Belediyesi tarafından yüzme sporunu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen yüzme yarışları başlıyor.

“Yüz de Yüz Esenler” sloganı ile düzenlenen yüzme yarışları bu yıl 19 Ocak 2014 Pazar günü Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde start alacak. Yarışmaya eğitimlerini Spor Kompleksi Yüzme Havuzu’nda tamamlayan 130’u erkek, 95’i kız olmak üzere toplam 225 sporcu katılacak.

7 – 14 yaş arasındaki öğrenciler arasında gerçekleştirilecek olan yarışma, 25 m Serbest – Sırtüstü – Matlı olarak düzenlenecek. Yarışmada toplam 20 hakem görev alacak.

Yarı olimpik havuzda şampiyon olmak için öğrencilerin birbirleriyle kıyasıya mücadele edeceği yarışmayı, öğrencilerin aileleri ve tüm yüzme severler ücretsiz izleyebilecek. Haziran ayında da yarışların ikincisi gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler