Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Temmuz 2016

ABONE OL

Yola Çıkan Kahramanlarla İftar

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Yola Çıkan Kahramanlar" olarak tanımladığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanları ile iftarda buluştu.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Yola Çıkan Kahramanlar” olarak tanımladığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanları ile iftarda buluştu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanlarına yönelik düzenlenen iftar yemeğinde müdürlük personeliyle bir araya geldi. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’ndeki iftara Başkan Göksu’nun yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Akmercan Şirketler Grubu Başkanı Gazi Akmercan, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza da katıldı.

EN ÖNEMLİ ÇALIŞANLAR SİZLERSİNİZ

İftar sonrasında Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeline hitap eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Esenler Belediyesi’nde en önemli birim ve çalışanlar sizlersiniz. Sizleri çalışmalarınızdan dolayı takdir ediyorum. Dünyada en önemli nimet, alın teri ile kazanılan nimettir” dedi.

GÖKSU’DAN KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanlarını yola çıkan kahramanlar olarak tanımlayan Başkan Göksu, “Belediyenin en önemli yüzü olarak gördüğüm sizler, bir taraftan Esenler’in sağlık ve sıhhati için en önemli bir işi yapıyorsunuz diğer taraftan da hiç kimsenin kınamasından korkmadan maaşınızı alın teri ile kazanıyorsunuz. Çocuklarınızın nafakasını kazanmak için yola çıkan kahramanlarsınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle alın teri döken sizlere yılda 3 defa değil 4 defa gıda yardımı vereceğiz. Çünkü size verdiğimiz hiç bir şey boş değil. Yeter ki, bize emanet edilen bu şehre en güzel hizmeti yapalım” diye konuştu.

AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli’nin de kısa birer selamlama konuşması yaptığı iftar programı, yemek duası ile son buldu.

Diğer Haberler