Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Haziran 2013

ABONE OL

Yol Arkadaşlarına Dua Ettiler

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği mevlid programında Esenler’de kimi kimsesi olmadan, yoksul bir hayat sürmüş yaşlılar, Hakk’ın rahmetine kavuşmuş yol arkadaşları için mevlid-i şerif okuyup, dualar ettiler.

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği mevlid programında Esenler’de kimi kimsesi olmadan, yoksul bir hayat sürmüş yaşlılar, Hakk’ın rahmetine kavuşmuş yol arkadaşları için mevlid-i şerif okuyup, dualar ettiler.Esenler’de yaşayan yoksul, kimi kimsesi olmayan yaşlıların her zaman yanında olan Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Hakk’ın rahmetine kavuşan kimsesizler için bir mevlid programı düzenledi. Esenler Belediyesi İkinci Bahar Kıraathanesi’nde gerçekleşen mevlid programına; AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Fen İşleri Müdürü Nihat Karataş, Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Uzun, AK Parti Esenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat ve çok sayıda vatandaş katıldı. İkinci Bahar Kıraathanesi’ni ve Kıraathane’nin bahçesini dolduran Esenler’in ulu çınarları, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlid-i şerif programında, dualarını kendilerine yol arkadaşlığı edip ebediyete intikal etmiş gönül dostları için okudular.

Zaman zaman duygu dolu anların da yaşandığı programda AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve AK Parti Esenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat da kısa birer selamlama konuşması yaparak, her fırsatta Esenler’deki yaşlıların yanında olduklarını ve yanında olmaya devam edeceklerini kaydettiler. Kendilerine gösterdikleri yakın alakadan dolayı başta Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya ve yapılan hizmetlerde emeği geçenlere teşekkür eden yaşlılar, bu hizmetleri duasız bırakmadıklarını söylediler. Programın ardından servis edilen ikramları da yiyen yaşlılar, müdürlük personelinin kendilerine verdikleri hediyeleri de kabul ettiler.

Diğer Haberler