Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Ocak 2014

ABONE OL

‘yılın Yıldızı’ Göksu

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği 'Yılın Yıldızları' ödül töreninde Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ‘Yılın Yıldızları’ ödül töreninde Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 12’ncisi düzenlenen ‘Yılın Yıldızları’ düzenlenen bir törenle ödüllerini aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gecede Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 2013 yılında yaptığı başarılı çalışmalar ve hayata geçirdiği marka projeler nedeniyle “Rektörlük Özel Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü, Esenler Belediye Başkanı Göksu adına Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ayvaz’ın elinden ödül alan Polat, Yıldızlı öğrencilere ve bu ödülü layık gören Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve yardımcılarına teşekkür etti. 5 bin Yıldızlı’nın 32 ayrı kategoride kullandığı oylarla belirlenen Yılın Yıldızı Ödül Töreni’ne sanat, siyaset ve basın camiasından çok sayıda isim katıldı.

Diğer Haberler