Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Mart 2013

ABONE OL

Ygs Adaylarının Heyecanına Ortak Oluyoruz

Esenler Belediyesi, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek öğrenciler ile okul önünde bekleyen velilerine ücretsiz çay ve çorba ikramına bu yıl da devam ediyor.

Esenler Belediyesi, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek öğrenciler ile okul önünde bekleyen velilerine ücretsiz çay ve çorba ikramına bu yıl da devam ediyor.Esenler Belediyesi, 24 Mart 2013 Pazar günü gerçekleştirilecek Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek öğrenciler ile okul önünde bekleyen velilerin heyecanına ortak oluyor. Geçtiğimiz yıllarda ulusal düzeyde gerçekleşen sınavlarda, öğrenciler ile velilerine ücretsiz çay ve çorba ikramında bulunan Esenler Belediyesi, geleneğini bu yıl da bozmadı.

İlçede YGS’nin yapıldığı toplam 7 okulda gerçekleşecek çay ve çorba dağıtımı programıyla, sınava girmek için erken saatlerde yollara düşen öğrenciler ve velileri, belediyenin ikramlarından faydalanabilecek. Sınavda ter döken adaylara ve dışarıda onları heyecan içinde bekleyen velilerine de moral olacak bu uygulamaya sınav saatinden 1 saat önce başlanacak ve yaklaşık 15 bin kişiye çay ve çorba ikramında bulunulacak.

Diğer Haberler