Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Haziran 2013

ABONE OL

Yetimlere Piknik Morali

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün, "Yetimlerle Dayanışma Projesi" kapsamında düzenlediği piknikte, ilçedeki yetim çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün, “Yetimlerle Dayanışma Projesi” kapsamında düzenlediği piknikte, ilçedeki yetim çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Esenler Belediyesi’nin servis araçlarıyla pikniğe götürülen yüzlerce yetim çocuk, doğa ve yeşille kucaklaştı.  Yoğun geçen eğitim- öğretim yılını geride bırakan çocuklar, bir yandan arkadaşlarıyla oyunlar oynarken diğer yandan da piknik yapmanın keyfini çıkardılar. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat’ın da katıldığı piknikte güne Esenler Belediyesi’ne ait Göktürk Piknik Alanı’nda gezi yaparak başlayan çocuklar, hamakta sallanıp doğanın keyfini çıkardılar. Müdürlük personeli tarafından dağıtılan öğle yemeğini de afiyetle yiyen çocuklar, yemeğin ardından şarkılar söyleyip dans ederek stres attılar. Akşam saatlerinde de kendilerine ikram edilen dondurmaları yiyerek serinleyen çocuklar, çok güzel ve keyifli bir gün geçirdiklerini belirterek, Esenler Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZYetimlere yönelik çalışmalarının her zaman devam edeceğini belirten Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, “Esenler Belediyesi olarak yetimlerimizle sürekli ilgileniyoruz. Esenler’deki yetimlerimiz ve aileleri çok sıcakkanlılar. Bu yüzden birbirleriyle kolay kaynaştılar. Onları mutlu görmek bizi de mutlu ediyor” diye konuştu.

Diğer Haberler