Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2015

ABONE OL

Yetimlere Dayanışma Pikniği

Esenler'de yaşayan yetim çocuklar, “Yetimlere Dayanışma Pikniği”nde unutamayacakları bir gün geçirdi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan yetim çocukları bu yıl da yalnız bırakmadı. Geleneksel hale gelen Yetimler Dayanışma Pikniği’nde yetim çocuklar ve aileleri birlikte gönüllerince eğlenebildikleri güzel bir gün geçirdiler.

EĞLENCE DOLU BİR GÜN Esenler Belediyesi’nin Göktürk’teki piknik alanında gerçekleştirilen organizasyonda pikniğe katılan çocuklar ve aileler belediye görevlileri tarafından sabah kahvaltısı ve öğle yemeği gibi çeşitli ikramlar dağıtıldı. Piknikte çocukları eğlendirmek için müdürlük personelleri çeşitli yarışmalar düzenledi. Çocuklar çuval yarışı, ip atlama, ip çekme, mendil kapmaca gibi çeşitli oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendiler.

BAŞKAN GÖKSU’YA TEŞEKKÜR

Piknikboyunca çalınan eğlenceli şarkılarla bol bol oyunlar oynayıp, halaylar çeken çocuklar ve yakınları etkinliğin düzenlenmesini sağlayan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve ekibine teşekkür ettiler.

Yetimlerle Dayanışma Projesi kapsamında çocuklarımıza bir sene boyunca matematik dersi veren Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencilerinden Nur Uygun, Hadiye Özden ve Emine Uslu Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’dan teşekkür plaketi aldılar.

Diğer Haberler