Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Mayıs 2016

ABONE OL

Yetim Anneleri Unutulmadı

Esenler Belediyesi, Anneler Günü münasebetiyle ilçedeki yetim annelerini çocuklarıyla birlikte kahvaltıda bir araya getirdi.

Esenler Belediyesi, Anneler Günü münasebetiyle ilçedeki yetim annelerini çocuklarıyla birlikte kahvaltıda bir araya getirdi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçedeki yetimler ile annelerini yalnız bırakmadı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki yetimleri ve annelerini kahvaltı programında bir araya getirdi. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa İBB Meclis Üyesi Çiğdem Öz, AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ile yetim anneleri ve çocukları katıldı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Annelerin çocuklarıyla birlikte keyfili bir kahvaltı yaptığı programda kısa bir konuşma yapan AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, “Hayatın en zor yükünü annelerimizin çocuklarıyla güzel bir gün geçirmelerini istedik. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tevfik Göksu başta olmak üzere her zaman yetimlerin ve ailelerinin yanında olan Esenler Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HEM ANNELER HEM DE BABA

İBB Meclis Üyesi Çiğdem Öz de, evlatlarına hem annelik hem de babalık yapan annelerin gününü kutladı. Çocukların annelerine şiirler okuduğu program, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’nın annelere çeşitli hediyeler vermesiyle son buldu.

Diğer Haberler