Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Aralık 2017

ABONE OL

Yerel Yönetimler Kitap Fuarındayız

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı” İBB Başkanımız Mevlüt Uysal ve Esenler Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu'nun da katıldığı bir törenle açıldı.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı” İBB Başkanımız Mevlüt Uysal ve Esenler Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu’nun da katıldığı bir törenle açıldı.

Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’ndeki Rumeli Salonu’nda düzenlen Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı’nın açılışına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Mevlüt Uysal’ın yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve Marmara Belediyeler Birliği’ne üye belediye başkanları katıldı. Protokol konuşmalarının ardından fuara katılan belediye başkanları sahnede Kitap ve Kültür Fuarı’nın kurdelesini kesti.

SU KASİDESİ HEDİYE ETTİ

Açılışın ardından Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Başkanı Uysal ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte diğer belediye başkanlarını, Esenler Belediyesi standında ağırlayarak, gerçekleştirilen kültürel çalışmalar hakkında bilgi verdi. Göksu, Uysal, Karaosmanoğlu ve diğer belediye başkanlarına günün anısına, orijinali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim edilen “Âb-Rû’larda Su Kasidesi” kataloğu hediye etti.

FUAR 17 ARALIK’A KADAR ZİYARETE AÇIK OLACAK

Yerel yönetimlerin yayınlarının okuyucularla buluştuğu fuarda, söyleşi, dinleti, sergi ve imza günü gibi etkinlikler de düzenleniyor. İstanbul’dan ve şehir dışından gelen 25 belediye, 25 yayınevi ve 17 sahafın stantlarının yer aldığı fuar,17 Aralık’a kadar ziyaretçilere açık olacak.

Diğer Haberler