Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Ağustos 2014

ABONE OL

Yeni Binada İlk Halk Günü

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi'nin yeni hizmet binasındaki ilk Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi’nin yeni hizmet binasındaki ilk Halk Günü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, geleneği bozmadı ve her hafta Çarşamba günleri düzenlediği halk günü programına kaldığı yerden devam etti. Göksu, halk gününde vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinledi.

Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda, Belediye Başkanı Göksu’nun yanında Danışmanları, Belediye Birim Müdürleri, İSKİ, İGDAŞ ve TEDAŞ yetkilileri de hazır bulundu. Yanına gelen her vatandaşın istek, şikâyet, talep ve önerileri tek tek dinleyen Göksu, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti.

Esenler halkı ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara yerinde, hızlı çözüm amacıyla düzenlenen halk gününde Göksu’yu ziyaret eden vatandaşlar da taleplerini Göksu’ya ve ilgili belediye birim müdürlerine iletme imkânı buldu.

Diğer Haberler