Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Mayıs 2012

ABONE OL

Yaz Spor Okulu Kayıtları Başladı

Futbol, basketbol, voleybol, tekvando, badminton, masa tenisi, güreş ve yüzme branşlarında eğitim verecek ve 11 Haziran 2012 Pazartesi günü başlayacak Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtları başladı. 07-14 yaş grubundaki çocukların başvurabildiği kayıtlar 8 Haziran 2012 Cuma günü sona erecek.

Futbol, basketbol, voleybol, tekvando, badminton, masa tenisi, güreş ve yüzme branşlarında eğitim verecek ve 11 Haziran 2012 Pazartesi günü başlayacak Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtları başladı. 07-14 yaş grubundaki çocukların başvurabildiği kayıtlar 8 Haziran 2012 Cuma günü sona erecek. Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtları başladı. İlçedeki 07-14  yaş arası çocukların sosyalleşmesi adına çeşitli spor etkinlikleri ile tanıştırılarak kaynaştırılması ve çocuklara sporu sevdirerek  sağlıklı hayat  için gerekliliğinin benimsetilmesi ve uygulanması amacıyla düzenlenen Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtlarında, adayların birer vesikalık fotoğrafı ile sağlık raporu isteniyor. Yaz Spor Okulu eğitimleri, Esenler Belediyesi Kemer Spor Tesisleri’nde alanında uzman eğitimciler tarafından verilecek. Eğitime katılacak çocuklar için ilçenin değişik noktalarından servisler kalkacak. 11 Haziran 2012 Pazartesi günü başlayacak Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu eğitimleri, 19 Temmuz 2012 Cuma günü sona erecek.

SPOR ENGEL TANIMAZ

“Spor Her Engeli Aşar” sloganından yola çıkan Esenler Belediyesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de ilçedeki engelli sporseverleri unutmadı. Yaz Spor Okulu’nda alanında uzman eğitmenler tarafından engelli sporseverlere de (Ampute futbol, basketbol, masa tenisi ve atletimiz) braşlarında eğitimler verilecek.

İNTERNETTEN ÖN KAYIT

Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu’na ön kayıt yaptırmak isteyenler, belediyenin resmi internet sitesi www.esenler. bel.tr adresinden “2012 YAZ SPOR OKULU” ön kayıt formunu doldurarak ön kayıt yapabilirler.

    KAYIT YERLERİ:

– BİLGİ EVLERİ ( ESGEV) – ESENLER BELEDİYESİ ESTİM (ESENLER TOPLUMSAL İLETİŞİM MERKEZİ- ESENLER SPOR KOMPLEKSİAYRINTILI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN: ESTİM: 444 00 73ESENLER SPOR KOMPLEKSİ : 432 10 10

 

 

Diğer Haberler