Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Haziran 2018

ABONE OL

‘yaz Okulu’nda Eğitim Ve Eğlence

Esenlerli çocuklar, “Yaz Okulu”nda dolu dolu bir yaz tatili geçiriyorlar.

Esenler’de “Yaz Okulları” başladı. “Bilgiyle donatılmış, hikmetin arayışında bir gençlik için” sloganıyla düzenlenen “Yaz Okulları”nda 6-14 yaş arası öğrenciler, yaz tatili boyunca bir dizi etkinlikle buluşuyor. Kültürel ve bilimsel aktivitelerden, beden eğitimi ve değerler eğitimine kadar çocukların sosyal, kültürel, sportif gelişimlerine katkı sağlayacak etkinliklerle bu yaz da Esenlerli çocuklar için dolu dolu geçiyor.

3 AĞUSTOS’A KADAR SÜRECEK

İlçedeki tüm ilk ve orta okullarda düzenlenen “Yaz Okulları”nda çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. Birbirinden renkli, neşeli görüntülerin yaşandığı etkinliklerde çocuklar gönüllerince vakit geçiriyorlar. Hafta içi her gün 10.00 ile 15.00 saatleri arasında gerçekleşen “Yaz Okulu”, 3 Ağustos’ta sona erecek. Programa katılan çocuklara eşofman takımı, Kur’an-ı Kerim, kitap, cüz ve beslenme çantası dağıtılıyor.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

“Yaz Okulu”na katılmak isteyen öğrenciler için başvurular devam ediyor. Başvurular, tüm ilk ve orta okullar ile bilgi evlerine yapılabiliyor. Detaylı bilgi almak isteyenler, 0(212) 562 17 40 numaralı telefonu arayabilirler.

Diğer Haberler