Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Ocak 2014

ABONE OL

Yavuz Selim Dönüşümü Tartıştı

Yavuz Selim Mahallesi'nde kentsel dönüşüm isteyen vatandaşlarla buluşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Siz kiminle dönüşüm yaparsanız yapın, biz sizin hukukunuzu korumak için buradayız" dedi.

Yavuz Selim Mahallesi’nde kentsel dönüşüm isteyen vatandaşlarla buluşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Siz kiminle dönüşüm yaparsanız yapın, biz sizin hukukunuzu korumak için buradayız” dedi.

Yavuz Selim Mahallesi’nde kentsel dönüşüm isteyen vatandaşlar, Yavuz Selim Mahallesi Muhtarlığı’nın organizasyonuyla ‘Kentsel Dönüşüm Toplantı’sı düzenledi. İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, Rumeliler Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, değişik siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

HUKUKUNUZU KORUMAK İÇİN BURADAYIZ

Toplantıda, mahalle sakinlerinden isteyenler söz alarak mahallelerinde yürütülmesi planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili görüşlerini açıkladılar. Nasıl, ne şekilde ve hangi yöntemle kentsel dönüşüm yapılacağını henüz bilmediklerini belirten vatandaşların Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu aydınlattı. Yavuz Selim Mahallesi sakinlerine seslenen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, kentsel dönüşümün önemini özetledikten sonra, “Öncelikle mahalleli olarak siz kentsel dönüşüm isteyip istemediğinize karar verin. Sonrası kolay. Esenler Belediyesi olarak, bu konuda üzerimize düşen bütün görev ve sorumluluklarımızı yerine getirip, gereken katkıyı veririz. Kentsel dönüşümde size her türlü desteği vermeye hazırız. Siz kiminle dönüşüm yaparsanız yapın, biz sizin hukukunuzu korumak için buradayız” dedi.

Diğer Haberler