Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Kasım 2018

ABONE OL

‘yanık Devrem’e Tam Not!

Yakaza Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Yanık Devrem" isimli oyununun galası Esenler'de yapıldı. Oyun, izleyenlerden tam not aldı.

Yakaza Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Yanık Devrem” isimli oyununun galası Esenler’de yapıldı. Oyun, izleyenlerden tam not aldı.

Yakaza Tiyatrosu tarafından sahnelenen, Hale Canat Cürgül’ün yazıp Erol Karaduman’ın yönettiği “Yanık Devrem” oyununun galası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Hareketli temposuyla dikkat çeken ve herkesin başka biri olduğunu zannettiği ‘yabancı’ etrafında gelişen ve bu haliyle karakterler açısından içinde çıkılmaz bir labirente dönüşen oyunda, Birol Cürgül’ün yanı sıra Fatih Mehmet Koç, Erol Karaduman, Cihad Tayyip Durukan, Mustafa Sefa Güvenir ve Oktay Ergin de yer alıyor. Seyircinin ilgiyle takip ettiği oyunun ardından konuşan Yakaza Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Birol Cürgül, ekip olarak her geçen gün sayısı artan tiyatro seyircisine layık işler çıkarmaya çalıştıklarını söyledi.

Galaya tiyatroseverlerin yanı sıra Esenler Belediyesi yetkilileri, gazeteciler, sanatçılar, tiyatrocular ve sanat camiasından önemli isimler katıldı.

Diğer Haberler