Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Temmuz 2016

ABONE OL

Vatan Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu

15 Temmuz akşamı darbe girişime karşı koyarken hayatlarını kaybeden Esenlerli 7 şehit için Dede-Torun Yaşam Merkezi'nde Mevlid-i Şerif okutuldu.

15 Temmuz akşamı darbe girişime karşı koyarken hayatlarını kaybeden Esenlerli 7 şehit için Dede-Torun Yaşam Merkezi’nde Mevlid-i Şerif okutuldu.

Esenler, vatan şehitlerini dualarla yad etmeye devam ediyor. Ülkemizin birliği ve beraberliği ile milletimizin bütünlüğü için canlarını feda eden 7 şehit için ilçenin dört bir köşesinde her gün dualar ediliyor, mevlit okutuluyor. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Dede-Torun Yaşam Merkezi’nde de 7 vatan şehidi için Mevlid-i Şerif okutuldu.

7 ŞEHİT İÇİN 7’DEN 70’E HERKES DUA ETTİ

Dede-Torun Yaşam Merkezi’ne üye çok sayıda vatandaşın katıldığı program, öğle namazı sonrasında gerçekleştirildi. Uhud Camii İmam Hatibi İsmail Kösebey ve bazı vatandaşların okuduğu Mevlid-i Şerif’in ardından eller semaya açıldı. Programa katılanlar hep birlikte, Cenab-ı Allah’a niyazda bulunarak, şehitler başta olmak üzere ülkemizin birlik ve beraberliği için dua ettiler.

Program, konuklara pilav ve ayran ikramıyla son buldu.

Diğer Haberler