Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Kasım 2016

ABONE OL

Usta Yazardan Gençlere Nasihatler

Esenlerli gençler, Yazar Osman Akkuşak'a bir vefa ziyareti gerçekleştirerek usta isimden çeşitli tavsiyeler alıp tecrübelerinden faydalandılar.

Esenlerli gençler, Yazar Osman Akkuşak’a bir vefa ziyareti gerçekleştirerek usta isimden çeşitli tavsiyeler alıp tecrübelerinden faydalandılar.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün her ay düzenlediği ‘Vefa Buluşmaları’ kapsamında Esenlerli gençler, Bab-ı Ali’nin usta isimlerinden Yeni Şafak Köşe Yazarı Osman Akkuşak’ı ziyaret etti. Osman Akkuşak gençlerle gazetecilik ve yazarlık hayatından anılarını paylaştı.

ÇALIŞKANLIK VE DOĞRULUK DEĞİŞMEZ KANUNDUR

Yazar Osman Akkuşak, gençlere çalışkanlık ve doğruluk tavsiyesinde bulunarak, Hayatta hiç yalan söylemezseniz, kalbinizin içinde ne varsa ifade ederseniz, doğru konuşup yalandan nefret ederseniz, çalışkan olursanız sırtınız ömür boyu yere gelmez. Daima sevilir, iş bulursunuz, daima itibar ve iltifat görürsünüz. Çalışkanlık ve doğruluk önemli. Bunu herkes söylüyor demeyin çünkü bunlar değişmez bir kanundur” diye konuştu.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/ij0g7JAzWtI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Diğer Haberler