Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Mart 2015

ABONE OL

Unutulmaz Klarnet Dinletisi

"Enstrümanların Dilinden" programında, Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) klarnet sınıfı öğrencileri, dinleyenlerin unutamayacakları bir klarnet dinletisi sundular.

“Enstrümanların Dilinden” programında, Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) klarnet sınıfı öğrencileri, dinleyenlerin unutamayacakları bir klarnet dinletisi sundular.

Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen “Enstrümanların Dilinden” programında ESEV öğrencileri dinleyenleri mest ettiler. Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu, ESEV öğrencileri ve çok sayıda veli katıldı.

AŞIK VEYSEL UNUTULMADI

Öğrenciler, Aşık Veysel’in ölüm yıldönümü dolayısıyla Aşık Veysel’den “Uzun İnce Bir Yoldayım” eserinin yanı sıra; Barış Manço, Sezen Aksu, Hakan Işıkkut, Nanos Lozios ve Selahattin Altınbaş gibi sevilen isimlerden eserlere yer verdiler. Program, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu’nun Klarnet Eğitmeni Gökçe İşler’e çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Diğer Haberler