Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Mayıs 2016

ABONE OL

Üniversite Adaylarına ‘boğaz’ Morali

Esen Akademi öğrencileri, LYS öncesi Boğaz Turu'nda moral depoladılar.

Esen Akademi öğrencileri, LYS öncesi Boğaz Turu’nda moral depoladılar.

Mihmandar Gençlik’in üniversiteye hazırlanan Esen Akademi öğrencileri, Haziran ayında yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) öncesi Boğaz Turu’nda moral depoladılar. Esenler Belediyesi Gençlik Merkezi (ESGEM), gençleri sınav stresinden uzaklaşmaları ve keyifli dakikalar geçirmeleri için İstanbul Boğazı’na bir gezi düzenledi.

Eminönü sahilinden kalkan gemiyle bütün İstanbul Boğazını turlayan öğrenciler, İstanbul Boğaz’ının tarihi ve doğal güzelliklerini keşfettiler, tarihi ve turistik eserlerin fotoğraflarını çekerek yaşadıkları anları ölümsüzleştirdiler.

BOĞAZ’DA ŞARKILAR

Gençlerden bazılarının eline gitar almasıyla hep birlikte şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlenen gençler, İstanbul Boğazı’nı gezmenin mutluluğunu yaşadılar. Gündelik hayatın stresinden uzakta derin bir nefes alan gençler, Boğaz’ın masmavi sularında, martıların çığlıkları eşliğinde Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Sarıyer, Kuzguncuk, Beylerbeyi, Çengelköy, Anadolu Hisarı, Kanlıca ve Beykoz gibi Boğaziçi’nin tüm güzelliklerini seyretme imkânı buldular.

Diğer Haberler