Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Şubat 2016

ABONE OL

Üniversite Adayları Bu Fuarı Kaçırmayın!

Türkiye'nin dört bir yanından üniversiteler, Esenler'de düzenlenecek Üniversiteler Fuarı'nda üniversite adaylarıyla buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanından üniversiteler, Esenler’de düzenlenecek Üniversiteler Fuarı’nda üniversite adaylarıyla buluşacak.

Üniversite adayları, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden temsilciler ile Esenler’de bir araya geliyor. 13 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek Yüksek Öğretime Giriş Sınavı (YGS) öncesi Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve Final Eğitim Kurumları işbirliğiyle düzenlenecek Üniversiteler Fuarı’nda öğrencilerin kafasındaki soru işaretleri giderilecek. Çeşitli üniversiteler, temel liseler ve yayınevlerinden 59 kurumun katılacağı Üniversiteler Fuarı’nda öğrenciler, üniversiteleri aynı anda yakından tanıyabilme ve bilgi alma imkânına sahip olacak.

ADAYLAR ÜNİVERSİTELERLE BULUŞUYOR

Adayların, üniversiteler hakkında uzman kadrolar eşliğinde bilgilendirileceği Üniversiteler Fuarı 24 Şubat Çarşamba günü, 09.00 ile 19.00 saatleri arasında Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuara dileyen herkes katılabilir.

Diğer Haberler