Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Haziran 2011

ABONE OL

Türkiye Şampiyonası’ndayız

İstanbul Kickboks Şampiyonası’nda birinci ve ikinci olan Esenler’den iki sporcumuz 27 Haziran’da Samsun’da Türkiye Şampiyonu olmak için ter dökecek.

İstanbul Kickboks Şampiyonası’nda birinci ve ikinci olan Esenler’den iki sporcumuz 27 Haziran’da Samsun’da Türkiye Şampiyonu olmak için ter dökecek.   

Esenler’de spor altyapısı güçlendikçe başarılar da gelmeye başladı. İstanbul Kickboks Şampiyonası’nda Esenlerli iki sporcu dereceye girerek Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı. Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi sporcularından Yunus Kına, Gençler kategorisinde olurken, yine Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi sporcularından Can Can da Minikler kategorisinde ikinci olarak 27 Haziran 2011 tarihinde Samsun’da yapılacak Türkiye Kickboks Şampiyonası’na katılmayı kazandı. Esenler Hakkı başar Spor Kompleksi hocalarından antrenör Zafer Ertürk, başarılarının tesadüf olmadığını, ciddi bir hazırlık sonucu İstanbul Şampiyonası’nda başarı elde ettiklerini belirterek, “ Esenlerli iki kardeşimiz büyük bir başarı elde ederek ilçemizin adını tüm İstanbul’da duyurdu. Şimdiki hedefimiz, Esenler’in adının tüm Türkiye ‘ye duyurmaktır. Sporcu arkadaşlarıma inanıyorum. Samsun’dan Türkiye şampiyonu olarak dönüp Dünya Şampiyonası’nda da ülkemizi başarı ile temsil edeceklerine inanıyorum. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da her iki sporcu ve hocalarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve, “İnşallah Türkiye Şampiyonası’ndan da başarı ile dönerler. Böyle güzel başarılar bizleri de motive ediyor. İnşallah Esenler’den daha çok şampiyonlar çıkacak” dedi.

 

Diğer Haberler