Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Ocak 2021

ABONE OL

TUNA’YA POLİS MERKEZİ

İlçedeki huzur ve güvenin temini için her türlü imkanı seferber eden Esenler Belediyesi'nin tahsis ettiği Tuna Mahallesi'ndeki arsada Esenler Polis Merkezi yapıldı.

Huzur’un yolunun güvenlikten geçtiği gerçeğinden hareket eden Esenler Belediyesi bir taraftan tüm sokaklarını aydınlatıp gecesini de gündüze çevirirken diğer taraftan da güvenlik ile ilgili diğer altyapıları daha da güçlendiriyor. “Güvenli Şehir Esenler” projesi kapsamında Esenler’in her sokağı güvenlik kameraları ile donatılırken polisin ihtiyaç duyduğu fiziki mekanlar da Esenler Belediyesi’nin desteği ile oluşturuluyor. Tuna Mahallesi’nde belediyeye ait 500 metrekare arsada yapımı tamamlanan 2 katlı, şık görünümlü Esenler Polis Merkezi hizmete giriyor.

 

Esenler Polis Merkezi’nde incelemelerde bulunan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Güvenli Şehir Esenler proje zincirimizin bir halkası daha tamamlanmış oldu.  Tuna ve Fatih Mahallesi başta olmak üzere Esenlerimizin güvenliği için bu merkezimiz hayati öneme haiz. Emniyet teşkilatımıza ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Diğer Haberler