Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Nisan 2018

ABONE OL

Trabzonspor’un Hali İçler Acısı

"Spor Söyleşileri"nde Esenlerli öğrencilerle buluşan Trabzonspor'un efsane oyuncusu ve eski milli futbolcu Hami Mandıralı, "Trabzonspor’da harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı" dedi.

“Spor Söyleşileri”nde Esenlerli öğrencilerle buluşan Trabzonspor’un efsane oyuncusu ve eski milli futbolcu Hami Mandıralı, “Trabzonspor’da harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı” dedi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği “Spor Söyleşileri”nde, Spor Spikeri Erdoğan Arıkan’ın konuğu Trabzonspor’un efsane oyuncusu ve eski milli futbolcu Hami Mandıralı’ydı. Esenler Spor Kompleksi’nde öğrencilerle bir araya gelen Mandıralı, hayata ve futbola dair tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Hami Mandıralı, Erdoğan Arıkan’ın sorularını yanıtladığı söyleşide, Trabzonspor’un şu anki durumunda başarısızlığın kaçınılmaz olduğunu söyledi.

ARTIK TARAFTAR DA SES ÇIKARMIYOR

Trabzonspor’un şu anki durumunun içler acısı olduğunu söyleyen Mandıralı, şu ifadeleri kullandı:

“Trabzonspor’un şimdiki haline bakıldığı zaman harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı. Taraftarlar çok mutsuz ama bir tepki de göstermiyorlar. Biz bir maçımızda ilk yarıda altı gol atmıştık, 6-0 öndeydik, ikinci yarıda gol atmadık diye bize her şeyi söyleyen bir taraftar vardı. Şimdi Trabzonspor dört beş tane gol yediği zaman sesini taraftar sesini çıkarmıyor. Trabzonspor’un şu an ligde durumu ortada, şampiyon olma gibi bir şans yok. Bireysel bakıldığında iyi bir kadroya sahip ama ekip olarak iyi çalıştırılmamış bir kadro olduğunu görüyoruz. Ekiptekilerin birbirine sevgi ve saygısı yok, iyi durumda değiliz Trabzonspor olarak.”

ÖĞRENCİLER İÇİN FORMA İMZALADI

Gençlere öncelikle hedeflerini belirlemeleri ve sonra da bu hedeflerin peşinde koşmaları gerektiğini hatırlatan Mandıralı, öğrencilerin sorularını cevapladıktan sonra formalarını imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberler