Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Mayıs 2011

ABONE OL

Sünnet Şöleni Cumartesi

Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından organize Sünnet Şöleni ve sünnet elbileri dağıtım töreni 4 Haziran 2011 Cumartesi günü yapılacak.

Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından organize Sünnet Şöleni ve sünnet elbileri dağıtım töreni 4 Haziran 2011 Cumartesi günü yapılacak. Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yıl da, ücretsiz sünnet organizasyonu gerçekleştiriyor. İlçedeki fakir, kimsesiz ve yardıma muhtaç ailelerin çocukları için düzenlenen organizasyonun Nisan ayında başlayan kayıtları sona erdi. Kayıtları alınan çocukları ve aileleri için 4 Haziran 2011 Cumartesi günü Sünnet Şöleni ve sünnet elbisesi dağıtım töreni düzenlenecek. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Spor Kompleksi’nde düzenlenecek ve saat 18.00’de başlayacak törenle sünnet olacak çocuklara sünnet kıyafetleri dağıtılacak. Mehteran Takımı gösterisi ile başlayacak programda sihirbaz gösterisi, yüz boyama gibi çeşitli eğlence programlarının yanında davetliler, çocuk şarkıları ile hoşça vakit geçirecek.

Tüm velilerimizi bekliyoruz

Sünnetin kültürümüzde önemli bir yer tuttuğunu hatırlatan Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mustafa Uzun, “Sünnet olacak çocuklarımızın kıyafetleri, 4 Haziran 2011 Cumartesi günü Saat:18:00’de Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu’nun da katılacağı bir  törenle dağıtılacak. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Spor Kompleksi’ndeki sünnet kıyafeti dağıtım törenine tüm velilerimizi aramızda görmek istiyoruz” dedi.

 

 

Diğer Haberler