Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Mayıs 2013

ABONE OL

Sünnet Davetiyeleri Dağıtılıyor

Esenler Belediyesi’nce düzenlenecek Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olacak çocukların hangi hastanede, hangi gün ve saatte sünnet olacağını belirten davetiyeler dağıtılmaya başladı.

Esenler Belediyesi’nce düzenlenecek Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olacak çocukların hangi hastanede, hangi gün ve saatte sünnet olacağını belirten davetiyeler dağıtılmaya başladı. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, 31 Mayıs 2013 tarihine kadar Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne müracaat edebilirler.Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl da gerçekleştirilecek olan Sünnet Şöleni için kayıtlar devam ederken, sünnet olacak çocukların hangi tarihte, hangi saatte, hangi hastanede sünnet olacağını bildiren davetiyelerin dağıtımı da başladı. Sünnetler, 15 -30 Haziran 2013 tarihleri arasında, Esenler Özel Hayat Hastanesi, Özel Esenler Güney Hastanesi, Esenler Özel Maximed Tıp Merkezi, Bağcılar Özel İstanbul Tıp Merkezi, Bağcılar Özel Medicine Hastanesi ve Güngören Özel Kolan Hastanesi’nde gerçekleştirilecek. ŞENLİK 9 HAZİRAN’DA

Sünnet ve sünnet şenliği ile ilgili her türlü hazırlığın tamamlandığını belirten Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Uzun, “Bu yıl sünnet olacak çocuklarla ailelerin katılacağı sünnet şenliğimiz, 9 Haziran 2013 tarihinde Esenler Dörtyol Meydanı’nda gerçekleşecek. Sünnet şenliğimize tüm Esenlerli hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi. Sünnet kayıtlarının 31 Mayıs 2013 tarihine kadar devam edeceğini söyleyen Uzun, “Sünnet şöleninin ardından çocuklarımız, belediyenin anlaşma yaptığı özel sağlık kuruluşu ve hastanelerde önceden belirlenen gün ve saatlerde, hijyenik şartlar altında, uzman doktorlar tarafından sünnet edilecek” diye konuştu.

Diğer Haberler