Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Şubat 2012

ABONE OL

Şubat Sayımız Çıktı

Kentim Esenler gazetesi, yeni sayısıyla okuyucularla buluştu. ilçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir bakış açısıyla ilçe halkına aktaran Kentim Esenler, içeriği ve dizaynıyla bu ay da dolu dolu.

Kentim Esenler gazetesi, yeni sayısıyla okuyucularla buluştu.  ilçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir bakış açısıyla ilçe halkına aktaran Kentim Esenler,  içeriği ve dizaynıyla bu ay da dolu dolu.

Esenler ‘de yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek halkın nabzını tutan ve kamuoyuna duyuran Kentim Esenler gazetesinin 22. sayısı yayınlandı. Esenlerlilerin merakla bekledikleri yeni sayıda;  geçen ay olduğu gibi bu ay da ilçeyle ilgili çok sayıda haber yer alıyor. Gücünü halktan alan ve Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler’de  ilçede hayata geçen projelerin yanı sıra eğitim, kültür, iş dünyası, çevre sivil toplum kuruluşları ve spor ile ilgili çok çeşitli kategoride haberler bulunuyor. İlçe genelinde yaklaşık 100 bin adet basılan ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleşen Kentim Esenler, rutin haberlerden özel haberlere,  röportajlardan söyleşilerin yanı sıra farklı içerik ve dizaynıyla dikkat çekiyor.  

Yeni sayı dolu dolu Esenler’de 100 bin adet basılan ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleşen Kentim Esenler, her yeni sayısında içeriğini ve kalitesini arttırmaya devam ediyor.  Kentim Esenler’in bu ayki sayısında “Esenler avantajlı konumda” , “Esenler Gençliğine sahip çıkıyor”, “Çarşı’dan Mavi Kapak Projesi’ne destek”, “ İş sahibi oldular”,  “Kendilerini seyrettiler”,  “ Vatandaş kararını verdi” gibi öne çıkan konu başlıkları bulunuyor. Yeni sayıda Esenler’de halkın nabzını tutmak amacıyla yapılan “Esenler Türkiye’nin Enlerini seçiyor oylaması”yla ilgili bilgilerin yer aldığı gazetede   oylamanın nasıl olacağı, sonuçların ne zaman açıklanacağı ve  ödül programına ilişkin  merak edilen tüm soruların cevapları da yer alıyorİlçedeki tüm kurum ve kuruluşlara dağıtılan Kentim Esenler gazetesini; Muhtarlıklar,  Esenler Kültür Merkezi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edebilirsiniz.

Diğer Haberler