Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Kasım 2017

ABONE OL

Stajyerlere Uzman Eli

Esenler Belediyesi'nde görev yapan stajyerlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, sağlıktan çevreye, eğitimden tarihe birçok konuda, alanında uzman isimlerin öğrencilere seminer vereceğini söyledi.

Esenler Belediyesi’nde görev yapan stajyerlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, sağlıktan çevreye, eğitimden tarihe birçok konuda, alanında uzman isimlerin öğrencilere seminer vereceğini söyledi.

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, kendi bünyesinde bulunan stajyerlerin kuruma uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve bu süreci hızlandırmak amacıyla bilgilendirme toplantısı düzenledi. Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat da katıldı.

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat, stajyerleri kılık-kıyafet, iş saatlerine riayet, izin isteme yönetmeliği, görgü kuralları ve devamsızlık gibi konularda bilgilendirdi.Bolat, gençlere hayata dair çeşitli tavsiyelerde de bulundu.

HAYATA DAİR HER KONUDA EĞİTİMLER

Esenler Belediyesi’nde görev yapan stajyerlerin tam donanımlı olmalarına önem verdiklerini kaydeden Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, ” Sizin başarılı bireyler olmanızın yanı sıra belediyede güvende, rahat, huzurlu olmanız da bizler için çok önemli. Belediye çalışanları ağabey ve ablalarınızdan gerek işinizle gerekse hayata dair birçok konuda öğreneceğiniz şeyler var. Siz de hayatınızın her alanında olduğu gibi hem onlara hem de belediyeye hizmet almaya gelen vatandaşlarımıza nazik ve saygılı olun. Biz de size karşı merhametli, şefkatli olmak zorundayız. Çalışma arkadaşı olmamızın yanında siz ailelerinizin bize emanetisiniz” diye konuştu.

Polat, stajyerlere yönelik eğitici programlar düzenleyeceklerini belirterek, “15 günde bir sağlıktan çevreye, eğitimden tarihe birçok konuda, alanında uzman isimler size seminer verecek. Okulda öğrendiklerinizin yanı sıra burada alacağınız eğitimler, kendinden emin ve tam donanımlı bireyler olmanıza katkı sağlayacak” dedi.

Diğer Haberler