Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Ekim 2014

ABONE OL

Stajyer Ogrencılerle Toplantı

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, belediyede staj yapan öğrencilere bilgilendirme toplantısı yaptı.

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, belediyede staj yapan öğrencilere bilgilendirme toplantısı yaptı.

Okulların açılması ile birlikte Esenler Belediyesi’nde staja başlayan öğrenciler, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hikmet Rabbani Işık tarafından verilen bilgilendirme toplantısında, stajyer öğrencilere belediyedeki görevleri ve yapmaları gerekenler hatırlatıldı.

EĞİTİM BROŞÜRÜ

Toplantı öncesinde stajyer öğrencilere eğitim broşürleri dağıtıldı. Kılık kıyafet, iş saatlerine riayet, izin isteme yönetmeliği, görgü kuralları, devamsızlık konularında bilgilerin olduğu broşürlerin dağıtılmasının ardından Işık, stajyer öğrencilerle kısa bir toplantı yaptı.

ÖĞRENMEYE AÇIK OLUN

Stajyer öğrencilerin ilk iş deneyimi olduğu için iş konusunda özenli olmaya dikkat etmeleri gerektiğine değinen Işık, “Sizler bize, bizler de sizlere özenli davranmalıyız. Herhangi bir sıkıntı yaşayan, hiçbir şekilde kimseyle münakaşaya girmeden bizlerle iletişime geçmelidir. Hepiniz buraya bir bölüm okuduğunuz için geliyorsunuz. Burada hepinizi okuduğunuz bölümlerde istihdam etmemiz zor. Sizler yine de bulunduğunuz işlerde en iyisini yaparak yeni şeyler öğrenmeye açık olun. Gelecekte bu size çok şey kazandıracak” dedi.

Diğer Haberler