Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Aralık 2016

ABONE OL

Spor Yap Kaliteli Yaşa!

Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, Esenler Belediyesi'nde verdiği seminerde, "Spor yaparak kalbinizi koruyun ve hayata olumlu bakın" tavsiyelerinde bulundu.

Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, Esenler Belediyesi’nde verdiği seminerde, “Spor yaparak kalbinizi koruyun ve hayata olumlu bakın” tavsiyelerinde bulundu.

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün belediye personeline yönelik eğitim seminerleri kapsamında Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, “Fiziksel Aktivite ve Sağlık” konulu bir eğitim verdi. Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde belediye personeline, spor yapmanın önemi anlatıldı.

SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRLARI

Egzersizin insanın yaşam kalitesini arttırdığını söyleyen Filiz Seydiler, “Egzersizi günlük yaşamın parçası haline getirmek, bugün ve gelecekte yaşanabilecek sağlık sorunlarının azalmasında etkilidir. Spor, sevilerek yapılmalı ki mutluluk ve sağlık versin. Spor kalbi korur, güven duygusunu geliştirir, hayata olumlu bakmayı sağlar” dedi. Seydiler, sağlıklı bir hayat için şu tavsiyeleri verdi:

“Haftada 3 kez 20-30 dakika egzersiz yapın. Egzersiz yoğunluğunuzu yaşınıza ve sağlık durumunuza göre bir uzman kontrolünde belirleyin. Beslenmenize dikkat edin ve günde ortalama 2 litre su için.”

Diğer Haberler