Eklenme tarihi 15 Haziran 2011

ABONE OL

Spor müsabakaları sona erdi

Esenler Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 2010- 2011 Okullararası Spor Müsabakaları sona erdi. 9 farklı branşta düzenlenen ve yaklaşık 6 ay süren müsabakalarda toplam 6 bin öğrenci ve öğretmen ter döktü.

Esenler Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 2010- 2011 Okullararası Spor Müsabakaları sona erdi. 9 farklı branşta düzenlenen ve yaklaşık 6 ay süren müsabakalarda toplam 6 bin öğrenci ve öğretmen ter döktü.

Futbol, voleybol, yüzme ve satrançtan sonra ayak tenisi,  masa tenisi, badminton, hentbol, streetball ve atletizm gibi 9 ayrı branşta dereceye giren öğrenci ve öğretmenlere de kupa ve madalyaları verildi.  Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törene Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan ile ilçe genelindeki ilköğretim ve liselerin müdürleri ile çok sayıda öğrenci katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ilk konuşmayı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, spor müsabakalarında dereceye giren tüm öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya ise; 9 farklı branşta gerçekleşen spor müsabakalarının öğrencilere sporu sevdirmek adına çok önemli olduğunu belirterek, spor alanında gençler için yeni çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Çetinkaya, konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan ile birlikte müsabakalarda dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyalarını takdim etti.

Müsabakalarda dereceye giren okullar ise şöyle:

AYAK TENİSİ Küçükler Ayak TenisiHasip Dinçsoy İ.Ö.OEngin Can Güre İ.Ö.O              Özel Devran KolejiReesam Şevket Dağ İ.Ö.O 

Yıldızlar Ayak TenisiHasip Dinçsoy İ.Ö.OÖzel Devran KolejiEngin Can Güre İ.Ö.OReesam Şevket Dağ İ.Ö.O

Gençler Ayak Tenisi Özel Devran KolejiTicaret Meslek Lisesiİbrahim Turhan Lisesi

ÖğretmenlerÖzel Devran Koleji125.Yıl İ.Ö.OÖrfi Çetinkaya İ.Ö.OHasip Dinçsoy İ.Ö.O                                                       PENALTI

Küçük KızlarM.Fevzi Çakmak İ.Ö.ONeyyir Turhan İ.Ö.O

Küçük ErkeklerÖzel Devran KolejiM.Fevzi Çakmak İ.Ö.ONeyyir Turhan İ.Ö.OKazım Karabekir İ.Ö.O

Yıldız KızlarM.Fevzi Çakmak İ.Ö.OHasip Dinçsoy İ.Ö.OEngin Can Güre İ.Ö.ONeyyir Turhan İ.Ö.O 

Yıldız ErkeklerHasip Dinçsoy İ.Ö.ORessam Şevket Dağ İ.Ö.OTürk-İsveç Kardeşlik İ.Ö.OÖzel Devran Koleji

BADMİNTON SONUÇLARI

Küçük KızlarÖrfi Çetinkaya İ.Ö.ODr.İlhami Faydagör İ.Ö.OMareşal Fevzi Çakmak İ.Ö.ORessam Şevket Dağ İ.Ö.O

Küçük ErkeklerÖzel Burç G.Nakipoğlu İ.Ö.OM.Fevzi Çakmak İ.Ö.OÖrfi Çetinkaya İ.Ö.ODr.İlhami Faydagör İ.Ö.O

Yıldız KızlarÖzel Burç G.Nakipoğlu İ.Ö.OÖrfi Çetinkaya İ.Ö.ODr.İlhami Faydagör İ.Ö.OMareşal Fevzi Çakmak İ.Ö.O

Yıldız ErkeklerÖzel Burç G.Nakipoğlu İ.Ö.OMareşal Fevzi Çakmak İ.Ö.ODr.İlhami Faydagör İ.Ö.OÖrfi Çetinkaya İ.Ö.O

MASA TENİSİ Küçük KızlarKazım Karabekir İ.Ö.OFidan Demircioğlu İ.Ö.OTürk-İsveç Kardeşlik İ.Ö.O

Küçük ErkeklerYunus Emre İ.Ö.OKazım Karabekir İ.Ö.OA.İsmetpaşa İ.Ö.O

Yıldız KızlarA.İsmetpaşa İ.Ö.OKazım Karabekir İ.Ö.ONeyyir Turhan İ.Ö.O

Yıldız ErkeklerÖzel Burç G.Nakipoğlu İ.Ö.OA.İsmetpaşa İ.Ö.OÖrfi Çetinkaya İ.Ö.O

Genç KızlarAtışalanı Lisesiİbrahim Turhan LisesiÖzel Devran Koleji

Genç ErkeklerAtışalanı Lisesiİbrahim Turhan LisesiTicaret Meslek Lisesi

Öğretmenler (Masa Tenisi)Örfi Çetinkaya İ.Ö.OTacirler Eğitim Vakfı İ.Ö.OA.İsmetpaşa İ.Ö.OÖz-De-Bir İ.Ö.O

SERVİS ATMAYıldız Kızlar: Kazım Karabekir İ.Ö.OMehmet Akif Ersoy İ.Ö.OHasip Dinçsoy İ.Ö.O

Genç KızlarAtışalanı Lisesiİbrahim Turhan LisesiDevran Koleji

Genç Erkeklerİbrahim Turhan LisesiTicaret Meslek LisesiAtışalanı Lisesi

HENTBOL SONUÇLARIÖz-De-Bir İ.Ö.OTacirler Eğitim Vakfı İ.Ö.OA.İsmetpaşa İ.Ö.OÖzel Burç G.Nakipoğlu İ.Ö.O

STREETBALL (SOKAK BASKETBOLU)Neyyir Turhan İ.Ö.ORessam Şevket Dağ İ.Ö.OAksoy İ.Ö.O

ATLETİZM

Küçük KızlarÖrfi Çetinkaya İ.Ö.O(Deniz DEMİRKOL)Menderes İ.Ö.O (Hilal ALTINOK)Birlik İ.Ö.O (Messure YILDIZ)M.Fevzi Çakmak İ.Ö.O(Kübra KIYMETLİ)

Küçük ErkeklerK.Karabekir İ.Ö.O (Fatih TUNÇ)Birlik İ.Ö.O (Doğukan İSLAM)Örfi Çetinkaya İ.Ö.O (Ramazan BİLİKLİ)M.Fevzi Çakmak İ.Ö.O (Kerem AKGÜL)

Yıldız KızlarEngin Can Güre İ.Ö.O(Edibe ARIĞTEKİN)M.Fevzi Çakmak İ.Ö.O   (Senanur ŞAHİN)Birlik İ.Ö.O (Sultan SATILMIŞ)Menderes İ.Ö.O (Aylin AVCI)

Yıldız ErkeklerÖrfi Çetinkaya İ.Ö.O (Tamer YÜKSEL)Fidan Demircioğlu İ.Ö.O(Mustafa YILDIZHAN)Menderes İ.Ö.O (Hüseyin CAN)Birlik İ.Ö.O (Uğur SALTIK)

Genç KızlarÇok Programlı Lise (Simanur ÇAKI)Ticaret Meslek Lisesi(Gülay Buse GENÇ)Ticaret Meslek Lisesi(Gülcan YILMAZ)

Genç ErkeklerTicaret Meslek Lisesi (Hakan SAYIN)Çok Programlı Lise (Mustafa DANIŞIKKAYA)Ticaret Meslek Lisesi (Enes BİLGİÇ)

 

Diğer Haberler