Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Şubat 2016

ABONE OL

Şeref Malkoç Erbakan’ı Anlatacak

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, vefatının 5. yılında düzenlenecek anma programında, siyaset adamı olarak Türkiye Cumhuriyeti 54. Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı anlatacak.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, vefatının 5. yılında düzenlenecek anma programında, siyaset adamı olarak Türkiye Cumhuriyeti 54. Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anlatacak.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti 54. Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan için bir anma programı düzenliyor. Vefatının 5. yılında Esenler’de anılacak Erbakan’ı, 28 Şubat sürecinde Erbakan’ın lideri olduğu Refah Partisi ve merhum Erbakan’ın avukatlığını da yapan eski milletvekili, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç anlatacak. Malkoç, bir siyaset adamı olarak Erbakan’ı ve Türkiye’ye yaptığı hizmetler ve siyasi öngörüsündeki dehasını aktaracak.

YARIN 19.00’DA

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da katılacağı “Vefatının 5. Yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programı”, 27 Şubat Cumartesi günü, saat 19.00’da, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler