Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Temmuz 2011

ABONE OL

Semaver Sohbetleri başlıyor

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 13 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Esenler’de Semaver Sohbetleri başlatıyor. Semaver sohbetleri mahalle parklarında açık havada gerçekleştirilecek.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 13 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Esenler’de Semaver Sohbetleri başlatıyor. Semaver sohbetleri mahalle parklarında açık havada gerçekleştirilecek. Daha önce mahalle mahalle gezerek “Yerinde Hizmet”, “Muhtarlıklarda Kahvaltı” ve “Hesap Veriyoruz” şeklinde toplantılar düzenleyerek halkla iç içe olan ve problemleri yerinde tespit edip çözüm yolları arayan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, benzer bir projeyi daha devreye sokuyor. Göksu, 13 Temmuz’dan itibaren “Semaver Sohbetleri” adını verdiği bir uygulama ile Esenler’i mahalle mahalle gezecek. Parklarda açık hava toplantıları şeklinde düzenleyeceği Semaver Sohbetleri’nde, bir taraftan semaverlerde kaynayacak çaylardan misafirlerine ikram ederken, bir taraftan da mahallelinin sorunları ve çözüm önerilerini dinleyecek olan Başkan Göksu,  vatandaşlardan gelecek soruları da cevaplandıracak. Mahalleliyle karar veriyoruz

Esenler’de yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında birinci ağızdan vatandaşa bilgi sunulacak çalışmanın, yönetim anlayışının bir gereği olduğunu söyleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Biz her yaptığımızı ve yapacağımızı vatandaşla paylaşıyoruz. Esenler’deki projelerin başarıya ulaşmasının esprisi de burada yatıyor. Hangi mahallede ne ihtiyaç var, ne yapılırsa daha iyi olur o mahalle halkı ile birlikte karar veriyoruz. Mahallelerde periyodik olarak yaptığımız toplantılarda bu konuları masaya yatırıyoruz. Semaver Sohbetleri de o mahallenin yeni sorunlarını tespit edip çözüm yolları bulmaya yönelik bir çalışma” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler