Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Ocak 2019

ABONE OL

Saz Ve Sözleriyle Teşekkür Ettiler

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin (ESEV) konservatuvara hazırlık kursuna katılan ve üniversitelerin müzik bölümlerine yerleşen öğrenciler, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin (ESEV) konservatuvara hazırlık kursuna katılan ve üniversitelerin müzik bölümlerine yerleşen öğrenciler, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin (ESEV) devlet konservatuvarlarının müzik bölümü sınavlarına ve güzel sanatlar liselerine hazırlamak amacıyla açtığı “Konservatuvara Hazırlık Kursu”nda eğitim alan ve hayallerine ulaşarak lise ve üniversitelerin müzik bölümlerine yerleşen öğrenciler,Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette ESEV öğrencilerinin yanı sıra ESEV eğitmenleri de hazır bulundu.

EĞİTİMLER DAHA KAPSAMLI HALE GELECEK

Ziyarette gençlerle sohbet eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, öğrencilerin başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ESEV Orkestrasının dinletisiyle devam eden ziyarette konuşan Başkan Göksu, Sizleri dinlerken çok mutlu oldum. Çünkü insanı hayatta en mutlu kılan şey diktiği ağacın altına oturmasıdır. Bu tür faaliyetler bundan 3-4 sene önce Esenler’de yoktu ama bugün var ve bu bizi çok memnun ediyor. Özellikle yeni açacağımız gençlik merkezlerinde bunlar çok daha kapsamlı hale gelecek ve oralarda çok daha fazla imkânlar bulacaksınız. O imkânlar Esenler’i biraz daha geliştirecek. Bu gelişmiş Esenler’e hazırlanın çünkü geleceğin şehri burada kuruluyor.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Kursta başarılı olan öğrencilerin kazandıkları üniversiteler ise şöyle;

Gaye Başpınar : İstanbul Teknik Üniversitesi Meryem Çamurluoğlu: Yıldız Teknik Üniversitesi Mert Sezer: Haliç Üniversitesi Mehmet Kılınç : Sakarya Üniversitesi Fatih Emre Yıldırım : Medeniyet Üniversitesi Dicle Yiğit : Medipol Üniversitesi Yiğithan Engin : Medipol Üniversitesi Ebru Bahadır: Medipol Üniversitesi Ömer Saib Baysal: Medipol Üniversitesi Eren Karaköse : Medipol Üniversitesi

Diğer Haberler